Celebrity / jaké nosí plavky?

Pojďme se společně podívat na to, jaké plavky nosí světové celebrity. Ačkoliv se může zdát, že to budou samé luxusní a drahé kousky, opak je pravdou. I mezi celebritami totiž najdete plavky, které si může zakoupit kdokoliv z nás. Na druhou stranu nás jistě potěší, když se dozvíme, že naše oblíbená celebrita si obléká stejné plavky jako my. Tak pojďme na to.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan je pravděpodobně jedna z nejvíce problémových postav Hollywoodu. O tom jistě není pochyb. Na druhou stranu Lindsay Lohan patří mezi celebrity, které se umí oblékat a její outfit vždy budí pozornost. Před několika dny byla spatřena v Malibu, Kalifornii jak si na pláži užívá v monokinách značky L*Space. Tuto značku bohužel v České Republice neseženete, ovšem mezi zahraničními celebritami je o ni obrovský zájem. To se ovšem dozvíte trochu dále.

Mischa Burton

Úžasná Mischa Burton byla spatřena jak si užívá na své volné chvilky na Havaji. Na tamní pláž si oblékla plavky značky Maaji. Plavky Maaji patří bezkonkurenčně mezi jedny z nejoblíbenějších plavek v zahraničí pro svůj unikátní styl a estetický design, který vám žádné jiné plavky nenabídnou. Plavky s exotickým názvem Maaji je již možné zakoupit i v České Republice.

Cameron Diaz

Že jsou monokiny L*Space oblíbené dokazuje nejen první odstavec tohoto článku, ale také fakt, že monokiny L*Space si oblékla i herečka Cameron Diaz. Její fotografie teď zdobí titulní stranu červnového magazínu Cosmopolitan. Jistě musíme uznat, že na svých 40 let vypadá Cameron Diaz naprosto fantasticky a jednodílné plavky L*Space vypadají v jejím podání sexy. Zda za její krásnou postavu může její přítel Alex Rodriguez je otázkou. V lednu byla Cameron Diaz na své dovolené v Los Cabos, Mexiku viděna v bikinách Lola Taboo. Předtím se také objevila v plavkách Melissa Odabash.

Kristen Bell

Známá to herečka Kristen Bell byla spatřena na dovolené v Miami na Floridě. I ona se řadí mezi ty celebrity, které oblékají značku plavek L*Space. Její žluté bikiny rozhodně nešlo přehlédnout.

Gwen Stefani

Další z řady celebrit oblékající plavky L*Space je Gwen Stefani. Ta byla spatřena v Cannes na jihu Francie před několika týdny. Její plavky byli tvořeny dvěma rozdílnými díly. Vrchní část tvořila bílá podprsenka a dolní část černé pareo. Stejně jako u Cameron Diaz i zde je nutné se pozastavit nad úžasnou postavou Gwen Stefani v jednačtyřiceti letech.

Jaké plavky oblékají další celebrity?

Kourtney Kadashian – Plavky Despi a Cia Maritima

Halle Berry – plavky Cia Maritima

Anna Kournikova a Kate Perry – plavky diNeila Brazil

Modelka Bar Rafaeli – plavky Aqua Bendita

Britney Spears – Vix bikiny

Mel B – plavky L*Space

Gwyneth Paltrow – plavky Anika Brazil

Vanessa Hudgens – plavky L*Space

Lindsay Vonn – plavky L*Space


Přispějte do diskuse