Dámské plavky

Dámské plavky jsou nedílnou součástí každého dámského letního šatníku. Neexistuje jiné oblečení, které je tak populární a zároveň vyžaduje při výběru značnou část umění. Dámské plavky plní nákupní centra a specializované obchody během celého léta. Vybírat si můžete z nejrůznějších tvarů, barev, střihů, motivů a také značek.

Dámské plavky by nám měli při výběru především dokonale sedět. Vzhledem k tomu, že při obléknutí plavek se odkrývá značná část našeho těla, musí se žena v plavkách cítit naprosto dokonale, sexy a pohodlně.

Dámské plavky můžeme zakoupit ve dvou základních typech: jednodílné plavky a dvoudílné plavky.

Jednodílné dámské plavky

Jednodílné dámské plavky jsou určeny zejména pro sportovní využití (sportovní plavání, vodní pólo) a pro ženy, které by rády zakryly nedostatky své postavy. Ty mohou být způsobeny například porodem. Moderní jednodílné dámské plavky se vylepšují mnoha ozdobami a zajímavý sexy střihy. Nejnovější kolekce jednodílných plavek vykrajují různé tvary na neobvyklých místech, což z nich dělá velice vkusné a zároveň přitažlivé plážové oblečení.

jednodílné dámské plavky Dámské plavky

Dvoudílné dámské plavky

Dvoudílné dámské plavky jsou podstatně známější a rozšířenější. Každým rokem nás módní značky zaplavují novými kolekcemi různých střihů, motivů, barev a provedení. Neznámější provedení dvoudílných dámských plavek jsou bikiny. Existují však další druhy, které se postupně dostávají do podvědomí mnoha žen. Mezi takové plavky patří například tankiny, mikrokiny, tanga plavky či G string plavky.

Ať už se rozhodnete pro koupi jakéhokoli typu, vždy dbejte na to, aby byli přizpůsobeny vaší postavě a podtrhovali vaši ženskost a krásu. Dámské plavky jsou totiž důležitou součástí každého léta.

Dvoudílné dámské plavky Astratex Dvoudílné dámské plavky Plavky Astratex

Internetové obchody nabízející dámské plavky

  • Astratex.cz – levné dámské plavky různých zajímavých značek

Přispějte do diskuse