Plavky Etna

Plavky Etna jsou vyráběny tak, aby splňovali nejnovější módní trendy a zároveň dopřáli svému majiteli to, na co má plný nárok – funkčnost a kvalitu.

Společnost Etna patří mezi největší výrobce plavek v sousedním Polsku. Během několika posledních let se díky rozmachu internetu snaží značka expandovat po celé Evropě a přesně to se jim daří. Plavky Etna můžeme dnes nalézt mimo celé Evropy dokonce i v USA. V České Republice najdete hned několik prodejců této značky, mezi významného a prodejce patří také společnost Astratex.cz

Plavky Etna jsou vyráběny pro všechny věkové kategorie a v mnoha velikostních provedeních včetně provedení plavky XXL. V sortimentu nalezneme plavky pro ženy, dívky, pány, starší muže i děti. Ženy jistě ocení moderní vylepšení, jako například zapínání na bocích, zdobení korálky či různé zajímavé tištěné motivy.

Designéři se každoročně vyřádí na různých vylepšeních a rozdílech, díky kterým by získaly plavky Etna výhodu oproti konkurenci.

Mezi oblíbené produkty značky patří bezesporu push up plavky Etna, které vytvarují vaše poprsí do ideálních tvarů. To jistě pomůže nejen vašemu sebevědomí.

Ukázka plavek Etna pro letošní sezónu:

Plavky Etna Plavky Etna Plavky Etna

Plavky Etna Plavky Etna Plavky Etna


Přispějte do diskuse