Plavky Triumph

Společnost Triumph je dnes nejvýznamnějším výrobcem spodního prádla a plavek na světě. Její historie sahá až do roku 1886 kdy byla ve Švábsku založena původně coby továrna na korzety. Jejími zakladateli jsou Johann Gottfried Spiesshofer a Michael Braun. Dnes můžeme plavky Triumph zakoupit ve více jak 120 zemích světa. Triumph k dnešnímu dni zaměstnává téměř 38 000 zaměstnanců a spadají pod ní další 4 značky.

Plavky Triumph

Plavky Triumph se vyznačují pečlivým šitím, vynikajícími materiály a pohodlnými střihy, to vše díky dlouhodobému přístupu k práci a výrobě. Díky kvalitě si dnes plavky Triumph nepořídí každý. I proto je řadíme do vyšší cenové relace.

Každým rokem jsme svědky představení nových inovativních kolekcí podle nejnovějších trendů. V sortimentu najdeme různé druhy zboží náležícího ženám. Vybírat můžete bikiny s košíčky, bikiny bez košíčků, jednodílné plavky s košíčky, jednodílné plavky bez košíčků a také další plážovou módu a doplňky. Mezi ty patří vkusné a elegantní tuniky a pareo.

Velkou výhodou je možnost kombinace jednotlivých dílů plavek. Ke spodní částky plavek si tak můžete vybrat zcela jiný vzor horní části a vše by mělo sedět, jakoby byli plavky šity společně.

Cenová hladina je odvozena od kvalita a samozřejmě značky. Plavky Triumph pořídíte již kolem 1000,-Kč a vybírat můžete z nepřeberného množství barevných kombinací pro všechny věkové kategorie.

Plavky Triumph jsou triumfální a tento poznatek budete vnímat na každém kroku, který v těchto krásných plavkách učiníte. Chcete-li vypadat elegantně a zároveň chcete mít na sobě kus kvality, potom jsou plavky Triumph ideální volbou.

Ukázka plavek Triumph.

Plavky TriumphPlavky Triumph - vrchní dílPlavky Triumph - spodní díl
Plavky od Luxusnipradlo.cz

Kde koupit plavky Triumph?

Plavky Triumph můžete zakoupit například v tomto obchodě:


Přispějte do diskuse