Plavky Litex

Rozumná kvalita za rozumnou cenu, tak bychom mohli stručně charakterizovat produkty a plavky Litex. Ty jsou vyráběny z kvalitních španělských, italských a francouzských látek, tedy přímo od moře ačkoliv firma Litex je čistě česká společnost. Značka Litex se těší velké oblibě, právě z tohoto důvodů patří plavky Litex k nejžádanějším produktům letní módy.

Každý rok je možné obdivovat nové a nové inovace, které do svých produktů tato Jihočeská firma sídlící v Litomyšli přináší. V letošní nabídce plavek Litex najdete sortiment pro dámy, pány, chlapce, díky i děti, tedy pro všechny věkové kategorie. Pro ženy jsou připraveny jednodílné i dvoudílné plavky.

Ženy s bujným a vyvinutým poprsím jistě potěší fakt, že plavky Litex jsou vyráběny také v neobvyklých velikostech C, D a E. Ve výjimečných případech vám společnost může ušít plavky na míru.

Kvalitou plavky Litex rozhodně nezůstávají pozadu ve společnosti jiných známých značek. Speciální výrobní technologie zaručuje spolehlivost, materiál zase záruku kvality a designéři také každoročně nový design, který se řídí aktuálními módní trendy. Plavky jsou vyráběny z kvalitního materiálu Lycra. Lidé si mimo jiné pochvalují také pohodlnost a životnost plavek, které ani po několika těžkých zkouškách neztrácí svůj tvar a střih.

Plavky Litex je možné zakoupit v mnoha kamenných obchodech, ale také těch internetových. Výběr plavek Litex nebyl nikdy jednodušší, zkuste si to také.

Historie firmy Litex

Firma Litex působí na českém trhu od roku 1991 a dnes je možné v jejím sortimentu nalézt nejen plavky ale i další oblečení jako topy, trika, mikiny, plážové a jiné doplňky, šaty, sukně, vesty, bundy, spodní prádlo, termoprádlo, ponožky, čepice, šály, župany, ručníky a dokonce také kosmetické produkty. Všechny produkty naleznete na stránkách eshopu společnosti Litex.


1 odpověď to “Plavky Litex”

  1. S čím se to dá kombinovat, aby to bylo hezké i na plnoštíhlé ženě?

Přispějte do diskuse