Plavky Billabong

Cenově dostupné, inovativní a moderní dámské a pánské plavky nabízí značka Billabong. Hledáte-li něco nevšedního a originálně moderního, potom jsou plavky Billabong tou pravou volbou.

Značka Billabong byla založena v roce 1973 v ráji surfařů Austrálii Gordonem a Renem Merchantem. Název pochází z australské angličtiny a v překladu značí „klidnou hladinu“. Již od svých začátků byla značka Billabong zaměřena na surfaře. Stala se tak oblíbenou, že dnes patří společně se značkou Quiksilver a Rip Curl mezi 3 nejznámější výrobce surfařského oblečení.

Plavky Billabong

Billabong přináší na trh plavek nové inovativní styly, které obdivují lidé po celém světě. Vzory bikin jsou svěží a vzrušující, zatímco vzory pánských plavek přicházejí v klasických funky stylech. Nemusíte být surfař, aby jste mohli ocenit plavky Billabong, ty jsou totiž určeny pro každého kdo miluje zábavu na slunci.

Dámské plavky Billabong

Dámské plavky Billabong jsou svěží a plné očekávání. Nejrozšířenějším sortimentem jsou bikiny, které tvoří velkou část dámských plavek Billabong. Výhodou je možnost kombinovat jak dolní tak i vrchní část plavek tak, že si sami můžete zvolit kombinaci prvků a barev přesně podle vašich představ.

Vrchní díly plavek jsou nabízeny v základních čtyřech provedeních – Malibu Slide, Halter Ocean, Aruba a Ipanea. Dolní část plavek je možné zakoupit v provedení Summer Pant, Hawaii Tie Pant, Lowrider a Chica.

Pánské plavky Billabong

Mnoho mužů vyznává surfování jako životní styl. Vzhledem k tomu, že plavky Billabong pochází z Austrálie, kde je tento sport velice oblíbený odvíjí se od toho i styl pánských plavek, které najdeme v nabídce. Ty jsou ve funky stylu plné zábavy a vyzařující pohody.

Kde plavky Billabong koupit?

Plavky Billabong můžete zakoupit ve specializovaných obchodech Billabong nebo v některém z internetových obchodů – eshopů.


Přispějte do diskuse