Plavky Triola

Tradiční výroba a dlouholeté zkušenosti jsou hlavní charakteristické znaky českého výrobce plavek a spodního prádla Triola. Po mnoho let prošlo jejíma rukama několik generací zákaznic, které si spodní prádlo a plavky velice oblíbily. Momentálně se na českém trhu se můžeme setkat se dvěma značkami této firmy Triola a Charme.

Zákaznice všech věkových kategorií si vychvalují dokonalost, kvalitu použitých materiálů, funkčnost, pohodlnost, možnost sehnání nevšedních velikostí a také design inspirovaný nejnovějšími módními trendy. Dnes je možné koupit, nejen plavky Triola, ve více jak 700 maloobchodních sítích a také v několika desítkách eshopů.

Firma Triola funguje již od roku 1919. Během své více jak 90leté existence se z malé pražské firmy stal národní podnik (za doby socialismu), kde byla soustředěna veškerá výroba v oboru šití. V roce 2002 dokonce hrozilo, že firma navždy zmizí, avšak této skutečnosti se nedostalo a od roku 2003 firma díky novému vedení stoupá nejen po ekonomické stránce. Triola je také nositelem ocenění Dobrá značka, která má prokázat její nesporné kvality.

Plavky Triola

Plavky Triola můžeme zakoupit až v 80 velikostech od miniaturních košíčků podprsenky AA po nepříliš využívané velikosti H a I. Zákaznice s kypřejším poprsím si tento krok velice pochvalují.

Výhodou je také vlastní designové studio, které každým rokem vytváří nové a dosud neokoukané produkty. Plavky Triola jsou vyráběny pouze z prvotřídních značkových materiálů. V nabídce najdeme jak jednodílné plavky Triola tak dvoudílné plavky Triola. Plavky neobsahují v kovových částech nikl na který bývají některé ženy alergické. Nespornou výhodou je také fakt, že plavky jsou odolné vůči mořské soli a chlóru, jejich životnost se tak rázem prodlužuje i na několik letních sezon.


Přispějte do diskuse