Pánské plavky

Vybírání plavek již není výsadou pouze žen, ale stále častěji se nejnovějšími módní trendy zaobírají také muži. Pánové vybírají pánské plavky se stejným úsilím jako ženy, mnohdy jejich nároky převyšují ty dámské. Pojďme se společně podívat na nejnovější kolekce pánských plavek od českých internetových obchodů.

Stejně jako některým ženám i některým pánům je nepříjemné zkoušet si pánské plavky přímo v kamenném obchodě. Řešením může být nákup plavek  ve specializovaných obchodech přes internet. Nejenže na jednom místě naleznete desítky značek, ale můžete si vybrat tu nejlepší cenu. Pánské plavky nakoupíte, aniž by jste museli vytáhnout paty z domu. Internetové obchody navíc v případě špatného výběru čísla plavky zdarma do 14 dní vymění.

Pánské plavky – TYPY

Na internetu lze nakoupit pánské plavky různých střihů, barev, značek a typů.

Střední a starší generace využívají služeb tzv. slipových plavek, které jsou zároveň nejstarším druhem pánských plavek. Jsou považovány za módu, která nikdy nezmizí. Často je možné tyto pánské plavky vídat u plavců. U žen nejsou tyto plavky příliš oblíbené a často jej nazývají jako antisexy pánské plavky.

Slipové plavky Astratex

Kraťáskové plavky jsou podle žen již o něco lepší liga. Ačkoliv se jedná o podobné plavky těm slipovým přeci jen pár významných rozdílů najdeme. Jedná se především o krátkou nohavičku a také výrazné designové prvky a potisky, které dávají kraťáskovým plavkám ten správný šmrnc.

Kraťáskové plavky Kraťáskové pánské plavky

Dlouhé kraťasové pánské plavky jsou módou především mladší generace. Jedná se o klasické delší kraťasy vyrobené z rychleji schnoucích materiálů. Ačkoliv plavky zaujímají velkou plochu vašeho těla, jejich schnutí probíhá na slunci celkem rychle. Výhodou jsou různé střihy, délky a barevnost, která rozzáří každého muže.

Kraťasové plavky Kraťasové pánské plavky

Internetové obchody s pánskými plavkami

  • Astratex.cz – Internetový obchod nabízející především plavky pro střední generaci. Klasické slipové plavky a plavky s nohavičkou.
  • Metalshop / Coreshop – Značkové plavky pro mladší generaci. Především se jedná o street a skate styl. Nechybí známé značky a dárky při objednávce nad určitou sumu.

Přispějte do diskuse