Plavky Roxy

Za zrodem značky Roxy stojí australská firma Quiksilver, prodávající oblečení a doplňky zaměřené na surfing, windsurfing, skate a snowboard.

Již od svého počátku byla značka Quicksilver zaměřena spíše na mužskou populaci. Díky tomu v roce 1991 vznikla v USA značka Roxy, která byla zaměřena na populaci dámskou. Ihned od jejích zrodů se stala jednou z nejoblíbenějších lífestylových značek. Dnes je možné produkty Roxy kupovat ve všech světadílech. Zajímavostí je fakt, že ačkoliv je Quicksilver australská značka, její dámská verze je již registrována jako firma americká.

Plavky Roxy pro ženy

Plavky Roxy jsou určeny ženám, které mají rády skate oblečení a street módu. Plavky tomu odpovídají. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a na jejich designu, který je pro street módu natolik důležitý, se podílejí přední návrháři. Plavky Roxy tak vždy překvapí svým designem a zajímavým nápadem.

V sortimentu plavek Roxy 2011 převládají dvoudílné plavky Bikiny pro ženy a dívky, ale také sportovní plavky, které jsou jak stvořené pro surfování. Ženy v tomto sportu oceňují pohodlnost, ale zároveň plavky drží na těle, ačkoliv podáváte sportovní výkony vysoké úrovně.

NÁŠ TIP: Skate oblečení a plavky na Coreshop.cz

Plavky pro muže Quiksilver

Pánskou variantou plavek pro ženy Roxy jsou plavky Quiksilver. Ty se vyznačují jak jinak než street a skate stylem. Stejně jako u dámských plavek Roxy i pánské plavky Quiksilver se mohou pyšnit kvalitním šitím a neotřelým street designem. Stejně jako dámské plavky i ty pánské je možné zakoupit v kamenných skate obchodech či v internetový e-shopech.

Plavky Roxy 2017

Každým rokem představuje Roxy nové kolekce plavek pro aktuální letní sezónu. V té letošní se můžete těšit na výrazné barevné provedení kolekcí v červené, zelené, modré a fialové. To vše je doprovázeno decentními pruhy či puntíky. Protože se plavky Roxy prodávají zejména mladší generaci, jejich nošení vyžaduje také určité proporce vašeho těla. Velice oblíbené jsou sexy plavky brazilského stylu, jejichž kalhotky se vyznačují nižší polohou než u kalhotek klasických což nenechá jednoho muže chladným.


Přispějte do diskuse