Plavky push up

Štíhlým ženám často k dokonalosti chybí jedna maličkost- objemná prsa.  V běžném životě muže lehce oklamete správnou podprsenkou. Co ale dělat, když chcete své svůdné křivky předvést na koupališti? Řešením jsou plavky push up. Stejně tak ale můžou být dobrou volbou i pro ženy s větším poprsím, které díky push up plavkám dodají svým prsům krásný tvar a pevnost.

Push up plavky dnes již seženete v různých variantách – na zavazování za krk, s ramínky, se zapínáním na zádech, ale i mezi košíčky, kdy je zapínání většinou řešeno ozdobnou sponou, která vaše poprsí ještě více zkrášlí. Liší se ale i způsob vycpávání.

Vrchní díl push up plavek je vystužen kosticemi a obsahuje vycpávky. U levnějších plavek jsou vycpávky ze stejných materiálů jako v podprsenkách – tedy molitan. Tyto jdou většinou vyjmout, čímž velmi urychlíte sušení. Košíčky bývají často pevné, takže je můžete nosit i bez těchto vycpávek a vaše prsa budou vypadat větší než ve skutečnosti jsou, nevýhodou ale je, že se do volného prostoru v košíčku při plavání nabírá voda. Další možností jsou potom gelové vycpávky, které vykouzlí neodolatelný efekt plného dekoltu.

Plavky Push up vyrábí především firmy Sielei, Lormar nebo luxusní italská značka Jolidon.

Myslíte si, že tohle je článek jen pro ženy? Omyl! Firma Litex vyrábí i vycpávky do pánských plavek! Vycpávku seženete od 50 kč a lze vložit do jakýchkoliv plavek. Váš poklad pak bude pro ženy mnohem přitažlivější.


Přispějte do diskuse