Tankiny

Pro letošní plavkovou sezónu se můžeme těšit na jeden dosud nepříliš probádaný styl. Alespoň mě to tak při návštěvě vody připadá. Kromě klasických dvoudílných plavek (bikiny) budou letos „letět“ také tankiny. Možná se právě nejedna čtenářka tohoto článku ptá o jaké plavky se jedná, v případě že hovoříme o typu plavek Tankiny.

Tankiny jsou dvoudílné dámské plavky, které kombinují v dolní části ženskost dvoudílných plavek a v horní části eleganci a pohodlnost jednodílných plavek. Tankiny lze v dolní části kombinovat nejen s klasickými kalhotkami, ale i s plavkami s nohavičkou či kratšími šortkami. Horní část plavek obsahuje krátký či dlouhý „závoj“ zakrývající plochu mezi pasem a prsy. Podprsenka může být navíc vybavena košíčky či vycpávkou, které udělají váš výstřih ještě více velkorysý a neodolatelný.

Tankiny tak můžete používat nejen k vodě, ale také mimo pláže v případě, že horní díl vhodně zkombinujete například se šortkami, džíny či krátkou sukní. Tankiny jsou ideální v případě, že chcete zakrýt část těla, která by měla být ať už ze zdravotních či jiných důvodů skryta.

Mnoho předních módních návrhářů tak mimo klasických bikin představilo také ve svých kolekcích tankiny 2011. Vedly především jednobarevné vzory a také zvířecí motivy. Podívejte se na ukázku typu plavek Tankiny z eshopu luxusnipradlo.cz

Tankiny Tankiny

Tankiny Tankiny


Přispějte do diskuse