Plavky Victoria Secret

Plavky Victoria Secret jsou každoročně očekávány s velikým napětím. Victoria Secret totiž udává trendy a její plavky jsou vždy dokonalé a sexy. Vyznačují se především použitím velice kvalitních materiálů a jsou šity pod dohledem profesionálů. Můžete se tak těšit na nevšední a přesto pohodlné a padnoucí střihy. Plavky Victoria Secret jsou rozděleny do čtyř základních kategorií: Very sexy, Beach sexy, Forever sexy, mix and match bikiny.

V sortimentu plavky Victoria Secret najdeme jak dvoudílné plavky tak i ty jednodílné. Výhodou je možnost kombinace vrchního dílu plavek se spodním k vaší maximální spokojenosti.

Plavky Victoria Secret pro letošní rok

V letošním roce budou plavky Victoria Secret zářit barvami všech druhů a speciálně pro letošní rok se vyznačují třemi novými trendy. Prvním z nich budou zvířecí motivy geparda či zebry a to hned v několika barevných provedení.  Druhým trendem bude maskáčové provedení plavek Victoria Secret, ovšem zapomeňte na klasický maskáč, zde je všechno v ležérním stylu vzhledem k tomu, že plavky Victoria Secret patří mezi ty luxusnější musí si udržovat odstup a svého majitele musí reprezentovat. Poslední trendem budou flitry a metalické barvy plavek.

PlavkyPlavky

Miraculous push-up podprsenka bikin

Asi největším hitem poslední výroby plavek Victoria Secret je push up podprsenka Miraculous, která je mimo klasické výroby spodního prádla dodávána také jako vrchní díl plavek. Vyznačuje se výjimečným provedením, které vám dokáže zvětšit poprsí až o neuvěřitelná 2 čísla. Vše ovšem bez plastických zákroků pouze použitím push up Miraculous Victoria Secret.

PlavkyPlavky

Luxusní plavky Victoria Secret

Není tajemstvím, že plavky Victoria Secret patří do kategorie luxusnějšího zboží. Za jejich pořízení si lehce připlatíte, ovšem můžete si být jisti velkou kvalitou. Vždyť tyto plavky předvádí či předváděly na molech takové hvězdy jako Adriana Lima, Heidi Klum, Mirranda Kerr či Naomi Campbell. Je také mnoha uživatelkami prokázáno, že plavky Victoria Secret mají delší život co se týče použitých materiálů. Investice do plavek této značky se vám jistě bohatě odvděčí.

Plavky Victoria Secret eshop

Kde zakoupit plavky této značky? Přinášíme vám seznam ověřených eshopů.

  • Xmode.cz – obchod se značkovým oblečení prodává také plavky Victoria Secret

Přispějte do diskuse