Luxusní plavky

Luxusní plavky jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů, splňují nejpřísnější výrobní normy, spadají do nejnovějších módních trendů a na jejich výrobě se podílejí ti nejlepší designéři a módní návrháři. Luxusní plavky jsou drahé, cena je ovšem vykoupena kvalitou a krásou, které tyto plavky dokáží svým nositelkám nabídnout.

Luxusní plavky – kvalita především

Luxusní plavky podléhají přísným normám, rozhodně tak nehrozí, že vám plavky při delším pobytu na slunci vyblednou. Stejně tak použité materiály jsou chlóru a soli odolné. Jejich životnost je tak mnohem delší než u plavek klasických.

Luxusní plavky se také starají kompletně o vaši postavu. Vytvarují vám zadeček, nadzdvihnou prsa a vy můžete být rázem obdivována mnoha mužskými pohledy. Jejich další nespornou výhodou je rychlost usychání, která se blíží řádu pár minut. Předejdete tak případným zdravotním problémům, zánětům a nastydnutím.

Vzhledem k tomu, že na výrobě luxusních plavek pracují ti nejlepší v oboru, můžou se nové kolekce pyšnit výjimečnými střihy, pestrými, ale zároveň elegantními barvami. To vše s notnou dávkou luxusu a elegance, která je pro luxusní zboží nezbytná.

NÁŠ TIP: Nakupujte luxusní plavky na Xmode.cz

Luxusní plavky již nejsou pouze výsadou bohatých žen nakupujících v prvotřídních buticích alá Prada, Gucci či Dior. Dnes je možné luxusní plavky pořídit přes internet. Mnoho internetových obchodů takové možnosti nabízí a vy si tak můžete vybírat hned z několika značek na jednom místě a to z pohodlí domova. Výběr si pečlivě rozmyslete, ačkoliv dnes již většina obchodů nabízí výměnu zboží v případě, že jste netrefily vaši velikost.

Mezi velice známé a oblíbené luxusní plavky patří Victoria’s Secret, Prada, Gucci, Guess, Magistrál, Lisca, Obsessive, Kangaroos či Jasper Goodall 4 Bikini (JG4B), které nejsou v České Republice dostupné a jejich cena se pohybuje kolem 3 000,-Kč.

Internetové obchody nabízející luxusní plavky

  • Xmode.cz – Plavky Victoria Secret, Guess a dalších známých značek
  • Luxusnipradlo.cz – Luxusní plavky značek Magistrál či Obsessive

Přispějte do diskuse