Plavky Arena

Historie značky Arena se začala psát roku 1973, kdy byla společnost založena synem známého zakladatele značky Adidas – Horstem Dasslerem. Dnes značka Arena patří mezi přední výrobce sportovních plavek a oblečení pro vodní sporty. Velice zajímavé jsou také pánské šortkové plavky, které vynikají skvělým moderním designem.

Značka Arena patří mezi přední výrobce nejen profesionálních sportovních plavek a oblečení do vody. Milovníci plavání a profesionálové dokonce říkají, že plavky Arena v sobě mají skutečnou sílu a jsou jedním z klíčových faktorů jejich úspěchu. To dokazuje množství sportovních výkonů, medailových pozic a dokonce také napojení na mezinárodní plaveckou organizaci FINA se kterou společnost Arena spolupracuje.

Značka Arena se při výrobě plavek zaměřuje především na jejich funkčnost. Ať už se rozhodnete plavky Arena používat při vrcholových soutěžích a nebo jen při polehávání na pláži u moře, plavky Arena jsou vždy připraveny odvést to, co se od nich očekává.

Sortiment společnosti Arena obsahuje k dnešnímu dni spoustu produktů. Vybírat si můžete pánské plavky Arena, jednodílné a dvoudílné dámské plavky Arena, bikiny, šortky, koupací čepice, župany, osušky, ručníky, plážovou obuv či brýle pro sportovní plavání. Při výrobě těchto produktů si můžete být vždy jisti kvalitním zpracováním, použitím odolných a kvalitních materiálů a funkčností.

Díky použití speciálních materiálů jsou plavky Arena odolné vůči slunci a chlóru. To ocení především muži při nákupu pánské černé kolekce plavek Arena. Plavky mají rychleschnoucí materiál se zvýšeným obsahem vláken Lycra. Plavky Arena jsou k dostání ve sportovních obchodech a také v několika internetových obchodech.

Reklama – plavky Arena

Na ukázku jsme pro vás připravily jednu z reklam na plavky Arena.

E-shop prodávající plavky Arena

  • Prozatím zde není žádný eshop

Přispějte do diskuse