Plavky XXL

Plavky jsou nedílnou součástí šatníku každé ženy. Né každá z nás se ovšem může chlubit sexy postavou. Můžete to být způsobeno nejen obézností, ale také zdravotními problémy, porodem či genetickým děděním. Právě pro vás dámy, jsou tu plavky XXL, které zakryjí nedostatky vaší postavy a naopak vyzdvihnou vaši ženskou krásu.

Plavky pro nadměrné velikosti

Plavky XXL jsou určeny pro ženy s nadměrnými velikostmi a nemusí se jednat pouze o bříško, boky a zadek, ale také pro ženy s bujným poprsím. I pro ně je totiž velice těžké sehnat sednoucí plavky a řekněmě si na rovinu, že běhat po obchodech není zrovna extra příjemné.

Pokud patříte mezi typ žen s bujným poprsím, potom volte vrchní díl plavek bez vycpání, ale s kosticemi. Výbornou volbou bude pokud zaměříte veškerou pozornost na váš dolní díl. Právě tam si můžete dovolit zvolit plavky XXL s výraznějším ozdobením. Na bujné poprsí bychom měli vždy volit plavky XXL s ramínky.

Nadměrné velikosti zadečku jsou přesným opakem bujného poprsí. Snažte se zakoupit plavky XXL zaměřené na váš dekolt a vaše další přednosti. Právě tam můžete zvolit i výraznější ozdoby. Tento trend platí také pro ženy s výraznějšími boky.

Větší bříško trápí spoustu žen. Abychom upozornily na jiné přednosti než právě bříško, je dobré zvolit jednodílné plavky XXL či tankiny XXL, které nám zakryjí bříško. V případě, že jednodílné plavky nemusíte, potom zvolte plavky s vyššími kalhotkami, které jsou pro ženy s větším bříškem doporučované.

Plavky XXL Plavky XXL Plavky XXL

Plavky XXL a jejich velikosti

Velikost XL

Obvod hrudníku: 104-115
Obvod pasu: 86-97
Obvod boků: 110-121
Velikost XXL

Obvod hrudníku: 116-122
Obvod pasu: 98-104
Obvod boků: 122-128

Letošní nabídka plavek nadměrných velikostí je tak pestrá a zajímavá, že si vybere jistě každý. Vstup do eshopu, který ti nabídne nádherné plavky XXL přesně podle tvé představy za výborné ceny.

Jsem s plavkami eshopu Astratex velice spokojená. Od objednávky až po doručení probíhalo vše naprosto spokojeně. Navíc jsem za objednávku nad 1499,-Kč neplatila poštovné, plavky vypadají opravdu krásně a sedí perfektně. Když jsem navíc zjistila, že se jedná o limitovanou edici, která může být brzo vyprodána nečekala jsem ani minutu.

Paní Petra a její zkušenosti s nákupem plavek XXL


Přispějte do diskuse