Plavky Nike

Plavky Nike jsou skvělé, svěží, originální a prověřené díky vynikajícím úspěchům v oblasti sportovního oblečení. Chcete-li prověřenou kvalitu za rozumné ceny, pořiďte si plavky Nike.

Společnost Nike byla založena v polovině roku 1960 Billem Bowermanem a Philem Knightem, kteří již od začátku existence firmy podporovali a motivovali ostatní. Jejich hlavním krédem bylo „Pokud máte tělo, jste sportovec,“. Od začátku bylo účelem motivovat lidi ke sportu ať již mají jakékoliv dovednosti a možnosti. Jméno Nike se stalo synonymem inspirace a inovace pro ostatní.

Kariéru odstartovala firma Nike běžeckými botami. Později přibylo sportovní oblečení všeho druhu. Také plavky Nike si udělali jméno, a to především mezi profesionálními sportovci.

Jen ty a voda – plavky pro profesionály

Přesně takovým sloganem („jen ty a voda“) plavky firma Nike představuje. Jedná se o filozofii, která říká, že každý profesionální plavec potřebuje k podání maximálního výkonu kvalitní vybavení. Pokud nemáte plavky nejnovější technologie, vaše úroveň dovedností nebude dosahovat špičkových kvalit. Bohužel je to tak, a sportovní dovednosti musí být podpořeny kvalitní technologií.

Nike navrhli plavky vysoké technologie, které zabrání prosakování vody a tvar splyne s vaší postavou. Plavky mají vysokou trvanlivost a umožňují plavání na rychlost a techniku.

Plavky Nike mají za sebou mnohačetné úspěchy na mezinárodní scéně. Značku oblékali Olympijští vítězové Martiza Correia – stříbrná medaile na 400 metrů a zároveň první žena v USA týmu na Olympijských hrách nebo několikanásobný medailista Aaron Peirsol. Plavky Nike samozřejmě využívají desítky dalších profesionálních sportovců.

Plavky Nike pro volný čas

Firma Nike dnes vyrábí širokou škálu plaveckého oblečení a doplňků pro volný čas a každodenní nošení.

Dámské plavky Nike

Dámské plavky Nike jsou skvělým příkladem toho, jak firma přistupuje k výrobě. Nabízí totiž bikiny výjimečného vzhledu, který je kombinován se skvělou produktivitou. Navrženy byli tak, aby se stali součástí vaší druhé kůže. Voděodolný materiál navíc přispívá ke snížení odporu a zvýšení výkonu.

Mezi oblíbené plavky Nike patří bezesporu zábavná a barevná kolekce Nike´s fun bikinis, která je vyrobena z chlóru odolného materiálu a vyznačuje se barevným designem, který si zamiluje každá z vás.

Dámské plavky Nike Dámské plavky Nike

Pánské plavky Nike

Nike nezapomíná ani na pány. Nabízí hned několik verzí pánských plavek, mezi kterými nechybí profesionální šortkové plavky na tělo tak i plavky, které jsou vhodné pro surfování a či jiné vodní sporty. Vyrobeny jsou z mikrovlákna a přicházejí v různých nápaditých vzorech a barvách.

Mimo zmíněných pánských a dámských plavek Nike jsou v prodeji také dětské plavky Nike. Rozumné ceny, zábavný design a originální vzhled si vaše děti určitě zamilují.

Kde koupit plavky Nike na internetu?


Přispějte do diskuse