Jednodílné plavky

Jednodílné plavky byli od pradávna považovány za sportovní úbor používaný pro plavání a jiné vodní sporty. Díky pokrytí celého těla a přiléhavosti zmenšují jednodílné plavky odpor vody. Plavci jsou ve vodě rychlejší a sportovci obratnější. Kvalitně ušité jednodílné plavky navíc nikam nekloužou a drží na vašem těle, což jistě ocení především bohem obdarované ženy s velkým poprsím.

Velkou výhodou jednodílných plavek je možnost zakrýt nedostatky vaší postavy jako jsou například silnější boky, tučnější bříško či jizvy po operaci a porodu. V takovém případě jsou pro vás tyto plavky ideální volbou. Často slyším názory z mého okolí, které jednodílné plavky odsuzují, prý působí nepěkně, staře a usedle. Zkusíme vás přesvědčit o opaku.

NÁŠ TIP: Nakupujte jednodílné plavku u Luxusnipradlo.cz

Během několik desítek let, se jednodílné plavky přetransformovali do neuvěřitelné podoby, kterou já osobně považuji za jeden z průlomů módních trendů. Dříve bylo téměř nemyslitelné, aby dámské jednodílné plavky byli sexy a přitahovali pohledy mužů, dnes si troufám říci, že moderní jednodílné plavky přitáhnou více mužských pohledů než plavky dvoudílné. Jedním z důvodů je i fakt, že moderní plavky šité z jednoho dílu jsou stále tabu pro mnoho žen, které radši volí plavky dvoudílné. Středem pozornosti se samozřejmě stane ten, kdo má něco nového a neokoukaného.

Moderní podoba jednodílných plavek tkví především v moderní designu, který se z klasických synchronních tvarů přenesl do tvarů neobvyklých. Především se jedná o různé výkroje. Různobarevné vzory, barvy, styly a střihy dnes dokáží udělat optické zázraky a zároveň dokáží každé ženě vyhovět v jejích plánech.

Jednodílné plavky je možné nakupovat také v obchodě: Astratex.cz či Luxusníprádlo.cz


Přispějte do diskuse