Jak vyměnit plavky na pláži

Strávit celý den na pláži vyžaduje přípravu. Spolu s pitnou vodou a potravinami, může také dojít na potřebu vyměnit plavky na pláži za jiné suché oblečení. Pokud plánujete celý den na pláži v písku, rozhodně vám suché oblečení přijde vhod. Pokud se vydáte na pláž, která nemá veřejné toalety nebo šatny, máte jedinou možnost jak plavky na pláži vyměnit a to snadno a rychle.

  1. Zkontrolujte vaše okolí. Ujistěte se, že k vám nikdo během převlékání plavek na pláži nedojde a nebude si chtít povídat.
  2. Ujistěte se, že máte po ruce oblečení, které chcete vyměnit za mokré plavky. Není nic horšího než nahý hledat oblečení pro výměnu.
  3. Přichází samotná výměna plavek. Zabalte se do velké osušky či plážové deky těsně pod rameny, muži mohou samozřejmě provést obalení osušky nad pasem. Pokud u sebe máte někoho ze svých blízkých můžete jej požádat o podržení osušky.
  4. Jednou rukou držte ručník, čemuž zabráníte spadnutí a odhalení vaší postavy. Druhou ruku používejte k rozepnutí a výměně plavek.
  5. Jakmile jste oblečení, stačí sundat ručník a upravit právě nové oblečení.

Plavky měníme nejen díky pohodlnosti, ale také ze zdravotních důvodů. Často se totiž setkáváme v různými záněty a nachlazením z důvodu pobytu u vody v mokrých a dlouho schnoucích plavkách. Na záněty trpí jak ženy tak i muži.


Přispějte do diskuse