Jednodílné plavky – chcete zakrýt nedostatky vaší postavy?

Léto je v plném proudu, a pokud ještě nemáte plavky, je nejvyšší čas se po nějakých podívat. Jedny rozhodně nestačí, chlór, mořská voda a mechanické opotřebení plavky ničí velice rychle. Méně kvalitní plavky brzy vyblednou a vytahají se, proto se vyplatí zainvestovat nebo koupit víc kusů.

Jednodílné plavky jsou vhodné pro ženy, které nejsou příliš odvážné, chtějí zakrýt strie či povolenější bříško nebo pro ty, které vědí, že mohou podtrhnout svou ženskost a krásu nejen tak, že odhalí ze svého těla, co nejvíce.

Jaké jsou výhody a nevýhody jednodílných plavek?

Jednodílné plavky jsou praktické pro sportování a aktivity ve vodě. Nikde se nic nevyhrnuje, nerozvazuje, neposouvá a vše zůstává na svém místě. Také zakryjí nedokonalosti postavy v oblasti boků a prsou.

Jsou dostupné v mnoha variantách a provedeních. Odvážné s průstřihy či s hlubokým výstřihem, stahující přes bříško a boky, model s nohavičkou či push-up vycpávkami pro krásný dekolt. Mnohé z nich mají variabilní ramínka, která lze křížit, zkrátit či prodloužit, případně zcela odložit.

Bohužel větší množství látky může za zdlouhavější schnutí a i za horší podmínky pro opalování. Opálení celého těla zajistí plavky s názvem kiniki, ty jsou zhotovené z materiálů propouštějících sluneční paprsky a suché jsou taky za výrazně kratší dobu než jednodílné plavky z obvyklých látek.

Letošní trendy jednodílných plavek

Toto léto jsou v módě pin-up střihy, návrat do 50., 60. či 80. let, lichotivé sukýnky, které zakryjí nedokonalosti boků a stehen. Řasení ozvláštní i jednoduchý střih plavek jedné barvy, rovněž zamaskuje nerovnosti kůže a přitáhne pohledy.

Z barevných provedení jsou oblíbené puntíky, geometrické či zvířecí vzory a pastelové barvy s romantickými potisky.

Klikněte a kupte si jednodílné plavky za skvělé ceny


Přispějte do diskuse