K plavkám noste ležérní styl, třeba polokošile

Patříte mezi milovníky příjemného a ležérního oblečení? Pak se zaměřte na obchod, ve kterém najdete bohatý výběr kvalitního a pohodlného oblečení. Vyzkoušejte xfer, ze kterého si vybere skutečně každý. Moderní mikiny, bundy, trička a tolik oblíbené polokošile. Oblečení na každé roční období, teplé i prodyšně.

Moderní hit, který nezmizí

Pánské polokošile by se daly charakterizovat jako tričko s límečkem. Historicky vzato jde o novinku v oděvním průmyslu, přesto mají bohatou historii. Výhodou tohoto oděvu je skutečnost, že jej lze obléci také do společnosti (k méně formální příležitosti), ale také do města neb například na golf.

Vybírat lze z mnoha barevných variací, záleží na vašem vkusu. Jde o módní hit, který se stále drží, je nadčasový a velice praktický. Muži vypadají v polokošilích velice sexy a přitažlivě. Mají krátký rukáv, což je hodně praktické, neboť muži se více potí. Krátký rukáv navíc dá vyniknout svalnatým pažím.

Víte, jak polokošile správně nosit? Límeček můžete nechat dole, nebo ho elegantně zvednout. Zvednutý límeček působí velice stylově. Většina mužů volí polokošile přes kalhoty. Do kalhot si je můžete zastrčit také, nicméně tento způsob nesluší každému. Je třeba brát ohled na postavu.

Plavky ve sportovním stylu

Muži mají jednodušší výběr plavek než ženy. Nemusí řešit dva díly, ale pouze jeden. Nicméně i tak je třeba vybírat plavky s ohledem na pohodlí, funkčnost a vzhled. V současné době jsou nejvíce oblíbené plavky volnějšího (šortkového) střihu. Tyto plavky velice lichotí postavě, jsou příjemné a prodyšné.

Klasické slipové plavky více vyniknou na mužích, kteří se pyšní opálenou a vysportovanou postavou. A jaké barvy jsou in? Letošní móda velí etnostylům. Nemusíte se zříkat barev ani různých výrazných kombinací.


Přispějte do diskuse