Okouzlete u vody dokonalým modelem plavek

Snad každý miluje léto, a to především díky příjemnému počasí. Mnoho lidí tak nedá dopustit na příjemné lenošení u vody, které je spojené s opalováním a osvěžením-se v příjemném bazénu, rybníce či jezeře. Samozřejmě ačkoliv nyní jsou letní dny ještě daleko, možná je ten nejvyšší čas myslet na to, zda plavky, které máme, není již třeba nahradit novým modelem.

A zatímco muži si s tímto moc hlavu nelámou, ženy si rozhodně potrpí na to, aby šli stále s dobou, a i v plážovém oblečení měli vždy ty nejaktuálnější a samozřejmě nejzajímavější kousky.

Jednodílné či dvoudílné?

Základní rozdíly mezi střihem dámských plavek jsou jasné, a zná je snad každé malé dítě. Jedná se o jednodílné a dvoudílné plavky. Zatímco první typ vyhledávají často ženy plnějších tvarů, onen druhý odvážnější je pro zbytek žen jasnou volbou. A také na takové plavky mají jasně dané požadavky, a to jak z hlediska celkového střihu, barvy a celkového designu.

logo-vip-pradloCZ

Zkrátka a jednoduše, i u vody v plavkách chce být každá žena doslova neodolatelná a přitažlivá pro muže. A dokonalé plavky na dokonalém těle k tomu mohou pomoci. Samozřejmě se střihem plavek souvisí i samotné opalování, jelikož ne každý touží po tom mít na svém těle velká bílá místa, a snaží se bronzem získaným ze slunce pokrýt většinu části svého těla.

Nabídka pro každou ženu

Samozřejmě s ohledem na dokonalost každé ženy začali výrobci své modely plavek výrazněji inovovat. Výjimkou tak nejsou třeba stahovací plavky, které dokážou z plnější postavy udělat mnohem štíhlejší, nebo plavky tvarovací, které ji zase perfektně vytvarují.

Oblíbené jsou ale také miniaturní bikiny, nebo spodní díl dvoudílných plavek ve formě šortek. To vše doplňuje třeba elegantní nabídka koupacích šatů, nebo v poslední době poměrně oblíbené tankini. Nabídka je opravdu velmi široká, tak co si na pláž vezmete vy?


Přispějte do diskuse