Pánské plavky s nohavičkou

Stále populárnější pánské plavky s nohavičkou si nyní můžete zakoupit v kolekci léto 2017 i v našich partnerských eshopech a to za velmi nízké ceny. Samozřejmě existuje celá řada typů a barevných provedení, samotný výběr tak záleží pouze na vkusu kupujícího.

Mezi nejoblíbenější barvy patří tradiční černá barva zpestřena o výraznější barevné prvky. Trendy dodržíte i v případě barvy tyrkysové, modré či zelené. Pánské plavky s nohavičkou se vyznačují vysokou pohodlností, kterou oceníte nejen při koupání, ale také u sportovních aktivit.

Na rozdíl od plavek šortkového typu plavky s nohavičkou rychleji schnou a zaujímají menší plochu vašeho těla k dokonalejšímu opálení.

Existuje celá řada výrobců, mezi nejpopulárnějšími značkami pánských plavek s nohavičkou jsou značky Cornette, Sesto Senso, Geronimo, Bruno, Rami či velmi dobře známý výrobce plavek Litex.

Kde koupit pánské plavky s nohavičkou?

Širokou nabídku sortimentu naleznete v internetovém obchodě Astratex.cz. Při objednávce nad 1499 Kč neplatíte poštovné. Vybrat tak můžete plavky nejen sobě ale třeba i vaší přítelkyni.

Druhým doporučeným eshopem je web Perfektnipradlo.cz s novou kolekcí pánských plavek s nohavičkou pro rok 2017. I zde neplatíte poštovné pokud si objednáte zboží za více jak 1999 Kč nebo si jej osobně vyzvednete ve výdejním místě v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Olomouc.

Pánské plavky s nohavičkou Pánské plavky s nohavičkou Pánské plavky s nohavičkou


Přispějte do diskuse